Ktunnel.com - Ktunnel çevrimiçi gizliliğinizi korumak için burad

Ktunnel.com - Ktunnel çevrimiçi gizliliğinizi korumak için burada Ktunnell

Now very easy to log in with Ktunnell YouTube. Youtube as you know is quite a long time off.We want to enter the site access to this site has been blocked by court decision says.Youtube, for the moment it seems only Turkey IPs. We can overcome this very short way with Ktunnell. Ktunnell, and enables access to the proxy site is banned or not. Empty space proxy, ip changer program is used instead of using a shorter, clearer ways Ktunnell a very comfortable way YouTube can be logged. Ktunnell when you log into the site, the site will appear exactly as before. Ktunnell, will give us this opportunity. Videos, comments, etc.. be able to read them all seamlessly. As far as I remember, with entrances ktunnell only comments feature was unable to do. But it, watching videos goals already, right? 

Ktunnell'e you log in. (You can enter here ktunnell'e) begin browsing the site in the article below you will see a little bit. His address to the left youtube have to write into the white empty box.When you first enter the address to write to YouTube ktunnell'e there are automatic. If you write, you can log in directly to YouTube in the beging browsing. All videos can be smoothly and the former with the speed monitoring. All of them ktunnell going through! 

In the past, we could enter the computer's ip changing. Now they do not have any time to enter now by changing your ip. Will not need to deal with this empty Ktunnell already. Without wasting time in vain, first ktunnell'e can sign, then that can connect seamlessly to YouTube youtube.com by typing. A lot will be connected quickly. Our country, unfortunately, a lot of internet bans are being implemented. Internet freedom is restricted in this way we both. Our leader Mustafa Kemal Atatürk against the bad and the ugly youtube video was a complete block. I know in this way should not be done. Youtube'a input, still too much from Turkey.Although many people use such sites prevent Ktunnell or by using the proxy site you able to log into YouTube. Youtube to ban lifted Youtube'a the turkey should be opened branches, should be taxed has put substances such as Turkey. If Youtube will accept them if Turkey, YouTube will have to run. If you already have does not enter the ktunnell continues, we'll give ktunnell'den compelled opens. We'll look at other banned sites anymore.
                                                                             
  
                                                                                Ktunnell ile youtube’a giriş yapmak artık çok kolay. Youtube bildiğiniz gibi epey uzun süredir kapalı. Siteye girmek istediğimizde bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir yazıyor. Youtube, şu an için sadece Türk ip’lere böyle gözüküyor. Ktunnell ile bunu çok kısa yoldan aşabiliriz. Ktunnell, proxy kullanmasan yasaklı sitelere giriş imkanı veriyor. Boş yere proxy, ip değiştirici programlar kullanmak yerine Ktunnell kullanılırsa daha kısa ve daha net yollarla youtube’a çok rahat bir şekilde giriş yapılabilir. Ktunnell ile siteye giriş yaptığınızda, site aynen eskisi gibi gözükecektir. Ktunnell, bize bu imkanı verecektir. Videoları, yorumları vs. hepsini sorunsuz bir şekilde okuyabileceksiniz. Hatırladığım kadarıyla, ktunnell ile girişlerde sadece yorum yapamama özelliği vardı. Ama olsun, zaten amaç video izlemek değil mi?

Ktunnell‘e giriş yaptığınızda (burdan ktunnell‘e girebilirsiniz) Sitenin biraz aşağısında begin browsing yazısını göreceksiniz. Onun solunda beyaz boş kutucuğa youtube adresini yazmalıyız. ktunnell‘e ilk girdiğinizde orda otomatik youtube’un adresi yazmaktadır. Eğer yazıyorsa, direkt beging browsing diyerek youtube’a giriş yapabiliriz. Tüm videoları sorunsuz ve eski hızıyla izleyebiliriz. Bunların hepsi, ktunnell sayesinde oluyor!

Eskiden, bilgisayarın ip’sini değiştirerek girebiliyorduk. Şimdi ise artık ip değiştirerek girme her zaman olmuyor. Ktunnell ile zaten bu boş uğraşlara gerek kalmayacaktır. Boşuna zaman kaybetmeden, ilk olarak ktunnell‘e giriş yapabilir, sonrasında ise youtube.com yazarak youtube’a sorunsuz bağlanabiliriz. Hem de çok hızlı bir şekilde bağlanacaktır. Ülkemizde maalesef internet yasakları çok fazla uygulanıyor. İnternet özgürlüğümüz de kısıtlanmış oluyor bu şekilde. Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e yapılan kötü ve çirkin videolara karşı youtube komple engellenmişti. Bana kalırsa bu şekilde yapılmamalıydı. Youtube’a giriş, hala Türkiye’den çok fazla. Engellenmesine rağmen birçok kişi Ktunnell gibi siteleri kullanarak veya proxy siteleri kullanarak bir şekilde youtube’a giriş yapabiliyor. Youtube’a giriş yasağının kalkması için youtube türkiye şubesi açılmalı, vergi alınmalı gibi maddeler koymuş Türkiye. Eğer Youtube bunları kabul ederse Türkiye, youtube’u yayına açacakmış. Eğer açmazsa da zaten ktunnell ile girmeye devam ederiz, açarsa mecbur ktunnell‘den vazgeçeceğiz. Diğer yasaklanmış sitelere bakarız artık.

                                                                             
          

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !